contact

 

 

Berendhaus Groep
Silvoldseweg 55
7061 DM Terborg
Tel 0315 327000 
info@berendhaus.nl

Ga naar de berendhaus facebook pagina Ga naar de berendhaus twitter pagina

 

 

 

Kerstpakketwinkel.nl (showroom)
Silvoldseweg 35
7061 DL Terborg
Tel 0315 327000 
kerstpakketwinkel@berendhaus.nl
www.kerstpakketwinkel.nl

 

Routebeschrijving

Overige informatie

 

Terborg

Terborg Toernooi                                                                            www.terborgtoernooi.nl

Terborg's Belang                                                                            www.terborgsbelang.nl

Kermis Terborg                                                                              www.kermisterborg.nl

Terborg Centraal                                                                            www.terborgcentraal.nl

Terborg Stad                                                                                  http://nl.wikipedia.org/wiki/Terborg


Binnenland


Nederlandse Brouwers                                                                   www.nederlandsebrouwers.nl

Federatie Nederlandse Levensmiddelen Industrie (FNLI)              www.fnli.nl

Fris verdient een flesje                                                                   www.frisverdienteenflesje.nl

Kennisinstituut Bier                                                                        www.kennisinstituutbier.nl

Klein Brouwerij Collectief                                                                www.kleinbrouwerijcollectief.nl

Koninklijk Horeca Nederland (KHN)                                                www.khn.nl

Nederlandse vereniging Frisdranken, Waters, Sappen (FWS)        www.fws.nl

Productschap Dranken                                                                   www.productschapdranken.nl

Wijninformatiecentrum/Productschap voor Wijn                             www.wijninfo.nl

Wijnplein                                                                                         www.wijnplein.nl


Buitenland

CEGROBB                                                                                    www.cegrobb.org


Verpakkingen, Milieu & Gezondheid

Stichting Kringloop Blik                                                                   www.kringloopblik.nl

Stichting Nederland Schoon                                                            www.nederlandschoon.nl
 

Stichting Verantwoord Alcoholgebruik                                             www.stiva.nl

© 2011 Berendhaus Groep | webdesign Voskotan Webservices